SİZ HAYAL EDİNİZ BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM HEDEFLERİNİZE ULAŞMANIZ VE İŞİNİZİ BÜYÜTMENİZ İÇİN BURADAYIZ SİZİN İÇİN BURADAYIZ BİZ BİR EKİBİZ VE SİZİN İÇİN BURADAYIZ HAYDİ! BİRLİKTE YOLA ÇIKALIM "EĞER HAYAL EDEBİLİRSEN, YAPABİLİRSİN" — WALT DISNEY WEB HOSTİNG HİZMETLERİ HIZLI, GÜVENİLİR, KESİNTİSİZ, WEB HOSTİNG HİZMETLERİ

Website tasarımıyla markanızın kurumsal değerini yükseltin.

Firmanızın imajını ve vizyonunuda anlatan profesyonelce hazırlanan websitesi ilefirmanızın sektördeki prestij ve imajını da pekiştirirsiniz.Hiç bir teknik bilgiye, tasarımcı ya da yazılımcıya ihtiyaç duymadan websitenizde dilediğiniz içeriği kendiniz ekleyin, düzenleyin ve güncelleyin.Websiteniz farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenir. Bu sayede tabletler ve ceptelefonları gibi mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde sayfalarda gezinebilirsiniz.

Satılık & Kiralık alan adları için "Satılık Kirallık Alan Adları" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

1. Kurumsal Kimlik Çalışması Nedir ?

Kurumsal kimliği oluşturan ögeler; logo, slogan, kurumsal renk ve fonttur. Firmanın en sade ve en etkili biçimde temsili ise yaratıcı kurumsal kimlik çalışmaları ile mümkündür. Logo tasarımı başta olmak üzere renk ve font firmaya özel ve rakiplerinden farklı kılacak tarzda olmalıdır. Alanında uzman kadromuz ile fark edilir bir etki bırakacak logo tasarımları yapıyor, kurumsal kimlik tasarımının tüm süreçlerinde müşterilerimizle birlikte hareket ediyoruz

2. Kurumsal Kimlik Çalışmaları nedir ?

Kurum içinde kullanılacak dökümanlar ve resmi evraklar tasarlıyoruz.
Kartvizit, diplomat zarf, antetli kağıt ve daha fazlası ile firma kimliğinizi yansıtıyoruz.
Firmanızın tanıtım aşamasında, kurumsallığı yansıtacak cepli sunum dosyaları tasarlıyoruz.
İşletmenizi tanıtırken kullanmaya ihtiyaç duyacağınız bayrak, stand, billboard, rollup gibi materyallerin tasarımlarını yapıyoruz.

3. Kurumsal Kimlik Çalışmaları Aşamaları Nedir ?

Marka Analizi: Firmanızın ne kadar süre önce kurulduğu , hangi ürün veya hizmetleri sunduğunuz, hedef kitlenize verdiğiniz veya vermek istediğiniz imajı belirleyerek, gelecek 20 yıl için ihtiyaçlarınızın analizi yapılır. Bu analiz için şirketinizin şuan ki durumu çok önemlidir.

Hedef Belirleme: Ürün ve hizmetlerinizin veya şirketinizin gelecek hedefleri belirlenmelidir. Bu sayede ihtiyacınız olabilecek , tasarım ve stratejiler hazırlanarak, yol haritanız çıkarılır. Kurumsal kimlik tasarımdan çok bir danışmanlık rehber niteliğindedir.

Rakip Araştırması; Rakiplerinizin analizleri yapılarak, sizin ihtiyacınız olan önemli hususların belirlenmesi durumudur. Pazarda eksik olan bir hizmeti ön plana çıkarmak veya en iyi ürettiğiniz ürüne ağırlık vermek kurumsal yapınızı sağlamlaştıracaktır.

İhtiyaçların Analizi; Sadece şuanki ihtiyaçlarınız değil, gelecekte ön göremediğiniz ihtiyaçlarınızın analizi yapılarak, kurumsal yapınızı oluşturacak eksiksiz bir kurumsal kimlik rehberi sizi başarılı kılacaktır.

4. Kurumsal Kimlik Paketi Neleri İçerir?

Logo Tasarımı
Kartvizit Tasarımı
Antetli Kağıt Tasarımı
Diplomat Zarfı Tasarımı
A4 Broşür Tasarımı
A4 Föy Dosya Tasarımı

Kelimeleri yöneten itibarını yönetir

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içi ve şirket dışı duruşu ve pazarlamadaki görünen yüzüdür. Her insanın kendine özgü bir tarzı olduğu gibi firmaların da duruş ve davranışını temsil etme biçimi farklıdır. Kaliteli ve dikkat çekici bir kurumsal kimlik, hedef kitlenin dikkatini çekme ve onlarla iletişime geçmede önemlidir.

shadow
 • Kuumsal Web Sitesi

  2.500 TL / +kdv

  Storage Space:
  Mobil Uyumlu
  Monthly Bandwidth:
  Yönetim Paneli
  MYSQL:
  10 Adet Mail Hesabı
  1 Click Software Installs:
  Ücretsiz SSL Sertifikası
  Multi-Domain Hosting:
  CPanel Erişim
  Storage Space
  Monthly Bandwidth
  MYSQL
  1 Click Software Installs
  Multi-Domain Hosting
  shadow
 • Hosting Paketi

  500 TL/ +kdv

  1 Yıl

  Storage Space:
  Haftalık Yedek
  Monthly Bandwidth:
  1 GB Kota
  MYSQL:
  10 Adet Mail Hesabı
  1 Click Software Installs:
  Ücretsiz SSL Sertifikası
  Multi-Domain Hosting:
  CPanel Erişim
  shadow