Printer Kiralama Hizmeti

Firmamız, kurumların baskı ve dokümantasyon işlerini tamamen üstlenen, ihtiyaçlarını verimliğe çevirecek, kolay ve merkezi yönetilip izlenebilen Sayfa Başı Maliyet Anlaşması hizmetlerini vermektedir.

Teknolojiye ayak uydurabilmek sürekli güncel kalabilmek için ödenen maliyetlerde aynı oranda artmaktadır.

Bu durum nedeni ile firmalar artık ürünleri “satınalma” yerine kiralama yöntemine sevketmiştir. Dilerseniz ilgil iürüne sahip olabilmek için tüm maliyetleri tek bir sefer de ödenmesi yerine uzun döneme yayılmasını printer kiralama anlaşmasını tercih edebilirsiniz. Printer kiralama anlaşması yapıldığında yazıcı parkınıza büyük bütçeleri ayırmak zorunda kalmayacağınız gibi yazıcının problemleri ile de uğraşmaz sadece kendi işinize odaklanırsınız

Kiralama işlemi yapılırken dikkate alınan konular ise:
Aylık olarak alınan çıktı ortalaması nedir?(Siyah beyaz ve renkli olarak ayrı ayrı)
Printer kiralama süresi nedir?
Hangi boyut v ehangi ağırlıklarda kağıtlar kullanıyorsunuz?
Fotokopi kullanım yoğunluğunuz nedir?
Faks kullanımınız oluyormu,oluyorsa yoğunluğu ne kadar?
Yazıcılar kaç kullanıcı tarafından kullanılacak,hangi özelliklere sahip olmalı?
Güvenlik gerektiren baskı işlemleriniz oluyor mu?

Aylık sabit kira bedelleriyle hiçbir başlangıç maliyeti ödemeden ihtiyacınız olan cihazı kendi iş alanlarınızda kullanabilirsiniz.

Yedek parça ücreti ödemezsiniz – Bakım ve servis ücreti ödemezsiniz. – Amortisman maliyeti ödemezsiniz – Toner ücreti ödemezsiniz.

Our Faydaları

Toner Maliyetinden Avantajınız / 100%
Yedek Parça Maliyeti Avantajınız / 90%
Bakım ve Servis Maliyeti Avantajınız / 100%

Tüm baskı maliyetlerinizden zamanında haberdar olmak, sürpriz maliyetler ile yüzleşmek zorunda kalmamak adına hemen firmamızla iletişime geçebilir; yazıcı ve fotokopi kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilir; bizi tercih etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.