Sunucu Kiralama Hizmeti

Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı (IT Danışmanlığı), firmaların, kurumların, kuruluşların veya organizasyonların en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetilmesi ile ilgili olarak her konuda destek vermek ve gerekli yönlendirmeleri yapma işidir.

IT Danışmanlık hizmetlerimiz ile firmanızın bilgisayar altyapısı analiz edilir, sorunları belirlenir ve raporlanır. İhtiyacınıza en uygun donanım ya da yazılım alternatif olarak sunulur.

Çözüm ve uygulama aşamasında ise teknik ekibimiz tarafından hizmetimiz en iyi şekilde sizlere sunulur.

B

ir sunucuya ihtiyacımız olduğunda , sadece sunucuyu temin etmek yeterli değildir. Sunucunun internet ortamından gelecek saldırılara karşı korunması ve düzenli olarak yedeklenmesi gerekir. Ayrıca, kesintisiz internet altyapısı için ve elektrik kesintileri için önlem alınması gerekir. Sunucu satın alırken bütün bu maliyet unsurlarını da eklemek gerekir.

Bütün bu maliyet unsurları ile uğraşmak istemeyen firmalara sunucu kiralama hizmeti veriyoruz.

Sunucu kiralama nedir?
İhtiyaç duyulan sunucuyu satın almak yerine , ihtiyaç duyulan sunucuyu (istediğiniz donanım özellikleri ekleyerek ya da çıkartarak) 7/24 kesintisiz çalışan veri merkezi üzerinde sizin kullanımınıza sunulması hizmetidir.

sunucu-kiralama-hizmeti-03

Enerji maliyeti

Satınalma maliyetlerini (Sunucu +Yedekleme +Firewall+Ups ) ortadan kaldırıp, aylık küçük ödemelerle ihtiyacınız olduğu kadarına sahip olursunuz

Kaynak Arttırımı

Esnek altyapı seçenekleriyle ihtiyaç duyulması durumunda kaynaklarınızı arttırabilirsiniz.

Satın alma maliyeti

Sunucuların neden olacağı enerji maliyetlerinizi sıfırlamış olursunuz.

İş Sürekliliği

Elektrik ve internet kesintilerinden etkilenmeden iş sürekliliğini sağlarsınız.

Operasyonel maliyet

Altyapı yönetimi için operasyonel maliyetlerinizi sıfırlamış olursunuz.

Güvenlik

Altyapı verimliliğinizi ve sunucu fiziksel güvenlik seviyesini arttırmış olursunuz