Cryptolocker Şifre Çözme ve Veri Kurtarma Hizmetleri - Size Hizmet
12508
page-template-default,page,page-id-12508,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Cryptolocker Şifre Çözme ve Veri Kurtarma Hizmetleri

Cryptolocker virüsü, Dharma ve benzeri türler %100 garantili çözülür.

Riske Girmeyin! | %100 Para İade Garantisi | Uygun Fiyatlar
Ücretsiz Analiz

Ücretsiz Analiz

Dosyalarınız ücretsiz olarak analiz edilir.

İşlem

İşlem

Müşteri onayından sonra işlemlere başlanır.

Sonuç

Sonuç

Tüm dosyalar eksiksiz olarak teslim edilir.

Mutlu Müşteriler

Mutlu Müşteriler

Müşterilerimiz mutlu bir şekilde hayatlarına devam ederler.

qodeAdım 1

Bilgisayara bırakılan Şifre Çözme Talimatı (html, txt veya hta uzantılı dosya) ve örnek birkaç dosya (doc, xls pdf, ya da jpg uzantılı olması önerilir) bize e-mail olarak gönderiniz

qodeAdım 2

Mail ile gönderdiğiniz örnek dosyaları inceledikten sonra eğer kurtarılabiliyor ise size fiyat teklifi ile ilgili bir mail göndereceğiz. Anlaştıktan sonra size örnek dosya çözülüp gönderilecektir. Böylece dosyanın çözüldüğünden emin olacaksınız. Ücret’in tamammı hesabımıza yatırıldıktan sonra bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp diğer dosyalarınız “yerinde” çözülecektir. Bilgisayarı getirmenize gerek yoktur.

qodeÇok Önemli Not

Bilgisayarınıza virüs bulaştıktan sonra kesinlikle dosyaların uzantılarıyla oynama, format atma, geri kurtarma gibi işlemleri yapmayınız. Bu tür işlemler dosyalarınızın kalıcı hasar görmesine ve bir daha geri gelmemesine sebep olabilir. Hiçbir işlem yapmadan bir an önce bizimle iletişime geçiniz. Cryptolocker çözümü için bu işlemler çok önemlidir.

Dosya Gönderiniz

Bilgisayara bırakılan Şifre Çözme Talimatı (html, txt veya hta uzantılı dosya) ve örnek birkaç dosya (doc, xls, pdf ya da jpg uzantılı olması önerilir) bize email ile gönderiniz. Acil durumlarda 7/24 arayabilirsiniz. Yardımınız için her zaman buradayız.

Sık Sorulan Sorular

Hangi türleri çözebiliyorsunuz ?

Cryptolocker virüsü,Turkish Cargo virüsü,exe,enc,xtbl,vvv,ccc,ttt,mp3,crypt,dharma,zzzz,osiris,cerber,cerber2,cerber3,cerber4/5,ratgele uzantı türü ve pek çok tür.

Dosyaların çözüleceğinden nasıl emin olabilirim ?

Göndermiş olduğunuz örnek dosya çözülerek tarafınıza tekrar gönderilecektir. Daha sonrasında ödeme işlemleri gerçekleşecektir.

Neden sizi seçmeliyim ?

Veri kurtarma işlemi bir defa yapılır. Deneyimli ve profesyonel bir yer ile çalışmak size geri dönüşü olmayan veri kayıplarından koruyacaktır.

Fidyecilere güvenebilir miyim ?

Fidyeciler dosyalarınızı eski haline getirebilmek için sizden bir miktar para isterler. Ama bu kişilerin hacker olduğu ve bu işi yaptıkları düşünülür ise kesinlikle onlara güvenilmemeli ve herhangi bir ödeme yapılmamalıdır. Ödeme yapılsa bile bu dosyaların geri geleneceğinin bir garantisi yok.